Bojler Cointra TDF PLUS 80
978 zł Kup! Cointra Tdfplus80 Vertical Electric Thermo 80l 1500w Przezroczystytradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Cointra TDF PLUS 80 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cointra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cointra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Cointra TDF PLUS 80
Ceny na Cointra TDF PLUS 80 |
---|---|---|---|---|
Cointra TDF PLUS 80 | od 978 zł | 1 oferta | ||
Cointra TDF PLUS 100 | od 2 028 zł | 1 oferta | ||
Cointra TDF PLUS 150 | od 2 368 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →