Бойлер Galmet Neptun Kombi 80SG
Galmet Neptun Kombi 80SG |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Galmet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Galmet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Galmet Neptun Kombi 80SG
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wymiennik c.w.u. SGWS NEPTUN2 Kombi 80L NEW lewy, wężownica spiralna, grza | 1 855 zł |
GALMET 06-084671 GALMET 06-084671 Ogrz. wody 80L em w/spir+grz wiszący lew | 1 627 zł |
Wymiennik c.w.u. SGWS NEPTUN2 Kombi 80L NEW lewy, wężownica spiralna, grza | 3 841 zł |
Модификації Galmet Neptun Kombi 80SG
Ціни на Galmet Neptun Kombi 80SG |
---|---|---|---|---|
Galmet Neptun Kombi 80SG | від 1 627 zł | 3 пропозиції | ||
Galmet Neptun Kombi 100SG | від 1 726 zł | 6 пропозицій | ||
Galmet Neptun Kombi 120SG | від 1 959 zł | 3 пропозиції | ||
Galmet Neptun Kombi 140SG | від 2 011 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо