Bojler Galmet Neptun Kombi 80SG
Galmet Neptun Kombi 80SG |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Galmet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Galmet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Galmet Neptun Kombi 80SG
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wymiennik c.w.u. SGWS NEPTUN2 Kombi 80L NEW lewy, wężownica spiralna, grza | 1 855 zł |
GALMET 06-084671 GALMET 06-084671 Ogrz. wody 80L em w/spir+grz wiszący lew | 1 627 zł |
Wymiennik c.w.u. SGWS NEPTUN2 Kombi 80L NEW lewy, wężownica spiralna, grza | 3 841 zł |
Modyfikacje Galmet Neptun Kombi 80SG
Ceny na Galmet Neptun Kombi 80SG |
---|---|---|---|---|
Galmet Neptun Kombi 80SG | od 1 627 zł | 3 oferty | ||
Galmet Neptun Kombi 100SG | od 1 581 zł | 9 oferty | ||
Galmet Neptun Kombi 120SG | od 1 959 zł | 3 oferty | ||
Galmet Neptun Kombi 140SG | od 2 011 zł | 3 oferty |
Polecamy