Bojler Galmet Neptun2 Kombi 80
Galmet Neptun2 Kombi 80 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Galmet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Galmet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Galmet Neptun2 Kombi 80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wymiennik c.w.u. SGWS NEPTUN2 Kombi 80L NEW prawy, wężownica spiralna, grz | 1 845 zł |
GALMET 06-084670 GALMET 06-084670 Ogrz. wody 80L em w/spir+grz wiszący pra | 1 627 zł |
Wymiennik c.w.u. SGWS NEPTUN2 Kombi 80L NEW prawy, wężownica spiralna, grz | 3 831 zł |
Modyfikacje Galmet Neptun2 Kombi 80
Ceny na Galmet Neptun2 Kombi 80 |
---|---|---|---|---|
Galmet Neptun2 Kombi 80 | od 1 627 zł | 4 oferty | ||
Galmet Neptun2 Kombi 120 | od 1 959 zł | 8 oferty | ||
Galmet Neptun2 Kombi 140 | od 1 831 zł | 9 oferty |
Polecamy