Bojler Galmet Fox 50L
Galmet Fox 50L |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Galmet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Galmet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Galmet Fox 50L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ogrzewacz wody FOX 50 L | 806 zł |
GALMET 01-050000 Ogrz.wody el. 50 em. FOX | 700 zł |
Ogrzewacz wody FOX 50 L | 1 625 zł |
Modyfikacje Galmet Fox 50L
Ceny na Galmet Fox 50L |
---|---|---|---|---|
Galmet Fox 30L | od 678 zł | 3 oferty | ||
Galmet Fox 50L | od 700 zł | 3 oferty | ||
Galmet Fox 80L | od 679 zł | 4 oferty | ||
Galmet Fox 100L | od 980 zł | 3 oferty | ||
Galmet Fox 120L | od 1 187 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →