Бойлер Galmet Neptun Kombi 100SG
Galmet Neptun Kombi 100SG |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Galmet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Galmet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Galmet Neptun Kombi 100SG
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GALMET BOJLER 100L NEPTUN KOMBI + GRZAŁKA PRAWY | 1 788 zł |
Wymiennik c.w.u. SGWS NEPTUN2 Kombi 100L NEW lewy, wężownica spiralna, grz | 1 960 zł |
GALMET 06-104671 GALMET 06-104671 Ogrz. wody 100L em w/spir+grz wiszący le | 1 726 zł |
Wymiennik c.w.u. SGWS NEPTUN2 Kombi 100L NEW prawy, wężownica spiralna, gr | 1 959 zł |
GALMET 06-104670 GALMET 06-104670 Ogrz. wody 100L em w/spir+grz wiszący pr | 1 726 zł |
Модификації Galmet Neptun Kombi 100SG
Ціни на Galmet Neptun Kombi 100SG |
---|---|---|---|---|
Galmet Neptun Kombi 80SG | від 1 627 zł | 3 пропозиції | ||
Galmet Neptun Kombi 100SG | від 1 726 zł | 6 пропозицій | ||
Galmet Neptun Kombi 120SG | від 1 959 zł | 3 пропозиції | ||
Galmet Neptun Kombi 140SG | від 2 011 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо