Pamięć RAM G.Skill Value DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GNS
G.Skill F4-2400C15D-16GNS |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje G.Skill Value DDR4 2x8Gb
Ceny na G.Skill Value DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Value DDR4 2x8Gb F4-2133C15D-16GNT | od 184 zł | 5 oferty | ||
G.Skill Value DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GNT | od 228 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Value DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GNT | od 271 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Value DDR4 2x8Gb F4-2666C19D-16GNT | od 158 zł | 9 oferty |