Pamięć RAM G.Skill Ares DDR3 2x8Gb F3-2400C11D-16GAB
Zdjęcia 7 |
G.Skill F3-2400C11D-16GAB |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Ares DDR3 2x8Gb F3-2400C11D-16GAB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.Skill ARES LP DDR3-2400 C11 DC - 16GB | 256 zł |
Pamięć G.Skill Ares, DDR3, 16 GB, 2400MHz, CL11 (F3-2400C11D-16GAB) | 239 zł |
G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 2400MHZ CL11 XMP - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 242 zł |
G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 2400MHZ CL11 XMP F3-2400C11D-16GAB | 244 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! g.skill Pamięć do PC - DDR3 16GB (2x8GB) Ares 2400MHz | 321 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje G.Skill Ares DDR3 2x8Gb
Ceny na G.Skill Ares DDR3 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ares DDR3 2x8Gb F3-1600C9D-16GAR | od 190 zł | 7 oferty | ||
G.Skill Ares DDR3 2x8Gb F3-1600C10D-16GAO | od 166 zł | 5 oferty | ||
G.Skill Ares DDR3 2x8Gb F3-2133C10D-16GAB | od 276 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ares DDR3 2x8Gb F3-2133C11D-16GAR | od 262 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ares DDR3 2x8Gb F3-2400C11D-16GAB | od 239 zł | 9 oferty |
Polecamy