Pamięć RAM G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 2x8Gb F3-1866C11D-16GRSL
G.Skill F3-1866C11D-16GRSL |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 2x8Gb F3-1866C11D-16GRSL
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM G.Skill SODIMM DDR3L-1866 16384MB PC3-15000 (zestaw 2x8192) Rip | 152 zł |
G.SKILL SO-DIMM PC - DDR3 16GB (2x8GB) Ripjaws 1866MHz CL11 1,35V SBGSK3G1 | 158 zł |
G.SKILL Ripjaws 16GB [2x8GB 1866MHz DDR3 CL10 1.35V SODIMM] RD-DDR3SO-GSK- | 165 zł |
G.SKILL SO-DIMM PC - DDR3 16GB (2x8GB) Ripjaws 1866MHz CL11 1,35V 57030 | 158 zł |
Pamięć do laptopa G.Skill Ripjaws, SODIMM, DDR3L, 16 GB, 1866 MHz, CL11 (F | 158 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 2x8Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 2x8Gb F3-1600C9D-16GRSL | od 150 zł | 11 oferty | ||
G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 2x8Gb F3-1600C11D-16GRSL | od 147 zł | 4 oferty | ||
G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 2x8Gb F3-1866C11D-16GRSL | od 152 zł | 10 oferty |
Polecamy