Wędzisko Fox Horizon X5-S CRD336
Fox Horizon X5-S CRD336 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fox Horizon X5-S CRD336
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fox International Horizon X5-s Carpfishing Rod Abbr Posrebrzany 3.66 m / 3 | 1 671 zł |
Fox Fishing Fox Fishing Horizon X5-S 3,6 m 3,75 lb 2 części CRD336 | 1 469 zł |
WĘDKA FOX HORIZON X5-S ABBREVIATED 12 FT 3,75 LB | 1 920 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →