Wędzisko Fox Eos Pro CRD326
Fox Eos Pro CRD326 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fox Eos Pro CRD326
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FOX 12ft EOS Pro 3lb wdka karpiowa do owienia boilie wdka do owienia karpi | 301 zł |
Fox Fishing Fox Fishing Eos Pro 3,65 m 3,0 lb 2 części CRD326 | 294 zł |
Fox International Eos Pro Carpfishing Rod Czarny 3.66 m / 3 Lbs CRD326 | 259 zł |
WĘDKA KARPIOWA FOX EOS PRO 12 FT 3,0 LB | 301 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →