Wędzisko Fox Horizon X4 Cork Handle CRD300 (CDR300)
Fox Horizon X4 Cork Handle CRD300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fox Horizon X4 Cork Handle CRD300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fox Horizon X4 Cork Handle 325 lbs wędka karpiowa do łowienia karpi wędka | 950 zł |
Fox Fishing Fox Fishing Horizon X4 Cork Handle 3,6 m 3,25 lb 2 części CRD3 | 858 zł |
Wędka karpiowa Fox Horizon X4 Cork Handle 360 CM / 3.25 LB | 1 241 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →