Wędzisko Fox Horizon X4 Cork Handle CRD277 (CRD277)
Fox Horizon X4 Cork Handle CRD277 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fox Horizon X4 Cork Handle CRD277
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fox Horizon X4 12ft 3lb kork Handle wędka karpiowa do łowienia karpi wędka | 1 310 zł |
Fox Fishing Fox Fishing Horizon X4 Cork Handle 3,65 m 3,0 lb 2 części CRD2 | 859 zł |
WĘDKA KARPIOWA FOX HORIZON X4 CORK 12 FT 3 LB | 1 310 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →