Wędzisko Fox Horizon X4 Abbreviated Handle CRD282
Fox Horizon X4 Abbreviated Handle CRD282 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fox Horizon X4 Abbreviated Handle CRD282
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fox Horizon X4 35 lb Abbreviated Handle wędka karpiowa do łowienia karpi w | 1 195 zł |
Fox Fishing Fox Fishing Horizon X4 Abbreviated Handle 3,0 m 3,5 lb 2 częśc | 984 zł |
Wędka Karpiowa Fox Horizon X4 Abbreviated Handle 10 Ft 3.5 Lb | 1 195 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →