Kołowrotek Okuma LS-8K Baitfeeder (61014)
Okuma LS-8K Baitfeeder |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Okuma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Okuma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Okuma LS-8K Baitfeeder
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LS-8K LS-8K | 519 zł |
Okuma Okuma LS-8K 8000 Kołowrotek 61014 | 389 zł |
Kołowrotek Okuma Ls-8K 8000 Bf 5Bb+1Rb | 415 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →