Fotelik samochodowy Foppapedretti Isoplus
Zdjęcia 6 |
Foppapedretti Isoplus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Foppapedretti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Foppapedretti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Foppapedretti Isoplus
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Foppapedretti IsoPlus IsoFix i DualFix Grupa 1/2/3 9-36 kg dla dzieci w wi | 1 382 zł |
Fotelik samochodowy Isoplus Sky - błękitny - Foppapedretti | 680 zł |
Foppapedretti Isoplus Fotelik samochodowy Isofix i Dualfix Group 1/2/3 9-3 | 1 289 zł |
Fotelik samochodowy Isoplus Carbon - czarny - Foppapedretti | 680 zł |
Fotelik samochodowy Isoplus Cherry - wiśniowy - Foppapedretti | 680 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Foppapedretti Isoplus:
- Wymiary: 67x49x56 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →