Дитяче автокрісло Foppapedretti Isoplus
Фото 6 |
Foppapedretti Isoplus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Foppapedretti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Foppapedretti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Foppapedretti Isoplus
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Foppapedretti IsoPlus IsoFix i DualFix Grupa 1/2/3 9-36 kg dla dzieci w wi | 1 382 zł |
Fotelik samochodowy Isoplus Sky - błękitny - Foppapedretti | 680 zł |
Foppapedretti Isoplus Fotelik samochodowy Isofix i Dualfix Group 1/2/3 9-3 | 1 289 zł |
Fotelik samochodowy Isoplus Carbon - czarny - Foppapedretti | 680 zł |
Fotelik samochodowy Isoplus Cherry - wiśniowy - Foppapedretti | 680 zł |
Fotelik Samochodowy Isoplus Silver - Srebrny - Foppapedretti | 765 zł |
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Foppapedretti Isoplus:
- Розміри: 67x49x56 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →