Szlifierka Einhell Classic TC-AG 125 (4430619)
Zdjęcia 5 |
Einhell Classic TC-AG 125 bez dysków walizka 4 dyski |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Classic TC-AG 125
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Szlifierka kątowa TC-AG 125 850 W prędkość obrotowa 12 000 1/min ś | 147 zł |
Einhell Angle Grinder TC-AG 125 | 219 zł |
Szlifierka Einhell TC-AG 125 | 170 zł |
Szlifierka kątowa TC-AG 125 Einhell | 159 zł |
Szlifierka kątowa EINHELL tc-ag4430619 | 195 zł |
Szlifierka kątowa TC-AG 125 Einhell | 159 zł |
Szlifierka kątowa TC-AG 125 Einhell | 159 zł |
Modyfikacje Einhell Classic TC-AG 125
Ceny na Einhell Classic TC-AG 125 |
---|---|---|---|---|
Einhell Classic TC-AG 125 | od 147 zł | 8 oferty | ||
Einhell Classic TC-AG 125/850 Kit | od 228 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →