Wyrzynarka Einhell Classic TC-SS 405 E (4309040)
Wideo 3Zdjęcia 5 |
Einhell Classic TC-SS 405 E |
|
Regulacja prędkości. Bezkluczowa wymiana brzeszczotu. Dmuchanie trocin.
Wyrzynarka stacjonarna - klasa hobby. Jest wyposażona w silnik o mocy 120 W i może ciąć drewniane elementy o grubości do 52 mm. Klips do pilników zapewnia niezawodne mocowanie ostrzy pinowych i bezpinowych. Wymiana pilników odbywa się bez użycia kluczy. Konstrukcja wyrzynarki stacjonarnej Einhell Classic TC-SS 405 E pozwala na regulację częstotliwości uderzeń brzeszczotu oraz nachylenie stołu o 45° do piłowania ukośnego. W celu oczyszczenia linii cięcia z trocin można zdmuchnąć trociny ukierunkowanym strumieniem powietrza (jest też rura do podłączenia odkurzacza).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Classic TC-SS 405 E
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Th-Ss 405 E Piła Czerwony/Czarny 408 x 250 mm 4309040 | 415 zł |
Wyrzynarka EINHELL TC-SS 405 E | 550 zł |
Wyrzynarka włosowa TC-SS 405 E 4309040 EINHELL | 471 zł |
Wyrzynarka EINHELL TC-SS 405 E | 550 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →