Bateria wodociągowa Deante Aster BCA B730
Zdjęcia 4 |
Deante Aster BCA B730 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Aster BCA B730
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Aster BCAW730 armatura kuchenna chrom/biały BCA W730 | 679 zł |
Deante Aster BCA W730 Biały Mosiądz | 349 zł |
Deante Aster Bateria zlewozmywakowa stojąca z wyciąganą prostokątną wylewk | 679 zł |
DEANTE Aster BCAB730 armatura kuchenna chrom/czarna BCA B730 | 509 zł |
DEANTE Bateria ASTER chrom/biały BCAW730* - *Kupuj TANIEJ u nas* - (22)-26 | 486 zł |
Deante Aster Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką chrom/biała BCAW730 - od | 492 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →