Bateria wodociągowa Deante Aster BCA 066M
Deante Aster BCA 066M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Aster BCA 066M
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna z elastyczną wylewką Deante Aster BCA066M | 109 zł |
Bateria DEANTE Aster BCA 066M Chrom | 230 zł |
Bateria kuchenna stojąca z wylewką typu F Deante ASTER BCA 066M | 198 zł |
Bateria DEANTE ASTER BCA066M CHROM | 228 zł |
DEANTE BCA 066M Bateria kuchenna chrom | 130 zł |
Bateria kuchenna z elastyczną wylewką Deante Aster BCA066M | 109 zł |
DEANTE Bateria ASTER chrom BCA066M ! - *Kupuj TANIEJ u nas* - (22)-266-82- | 166 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →