Змішувач Deante Aster BCA B730
Фото 4 |
Deante Aster BCA B730 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Aster BCA B730
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Aster BCAW730 armatura kuchenna chrom/biały BCA W730 | 679 zł |
Deante Aster BCA W730 Biały Mosiądz | 349 zł |
Deante Aster Bateria zlewozmywakowa stojąca z wyciąganą prostokątną wylewk | 679 zł |
DEANTE Aster BCAB730 armatura kuchenna chrom/czarna BCA B730 | 509 zł |
DEANTE Bateria ASTER chrom/biały BCAW730* - *Kupuj TANIEJ u nas* - (22)-26 | 486 zł |
Deante Aster Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką chrom/biała BCAW730 - od | 492 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →