Bateria wodociągowa Deante Aster BCA 272M
Zdjęcia 6 |
Deante Aster BCA 272M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Aster BCA 272M
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa aster Deante bca272m | 659 zł |
Bateria DEANTE Aster BCA 272M | 580 zł |
Deante Aster BCA 272M Grafit Mosiądz | 359 zł |
Bateria DEANTE Aster BCA 272M | 580 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →