Obudowa DarkFlash DLC29 Full Mesh czarny
Wideo 1Zdjęcia 26 |
Stosunkowo niedroga obudowa komputerowa z poprawioną wymianą powietrza. Platforma wyposażona jest w cztery perforowane panele, przez które swobodnie przenika powietrze. Obie strony, przednia okładka i górny panel są perforowane. Podwozie ma ogromny potencjał do zainstalowania chłodzenia wodnego. Z przodu będzie można zastosować chłodnicę 360 mm. Na górze znajdują się mocowania do montażu wymiennika ciepła SVO 240 mm.
Obudowa komputerowa DarkFlash DLC29 Full Mesh jest kompatybilna z nowoczesnymi kartami graficznymi. Platforma posiada dwa dodatkowe sloty PCI-E, które umożliwiają pionowy montaż wydajnej 2-slotowej grafiki. Łączna ilość wtyczek do kart rozszerzeń: 9 sztuk (7 poziomych i 2 pionowe). Obudowa pozwala na zamontowanie na procesorze wymiennika ciepła o wysokości do 165 mm. Platforma ta została zaprojektowana tak, aby pomieścić dużą liczbę dysków pamięci. Standardowa klatka na dyski twarde może pomieścić dwa urządzenia 3,5″. Dodatkowo taca płyty głównej ma cztery gniazda do montażu półprzewodnikowych dysków SSD 2,5 cala. Jednostka instalacyjna zasilacza ogrodzona jest metalową obudową. Na panelu konfiguracyjnym dostępne są dwa porty USB 3.0 i dwa złącza USB 2.0. Są przyciski włączania i resetowania, a także gniazda audio.
Kup DarkFlash DLC29 Full Mesh czarny
Wszystkie ceny 11 →darkFlash Etui na komputer DLC29 Mesh czarne | 304 zł |
Obudowa DARKFLASH DLC29 Full Mesh | 219 zł |
Obudowa DARKFLASH DLC29 Full Mesh DLC29 FULLMESH BLACK | 219 zł |
Obudowa Darkflash DLC29 Mesh | 205 zł |
Modyfikacje DarkFlash DLC29 Full Mesh
Ceny na DarkFlash DLC29 Full Mesh |
---|---|---|---|---|
DarkFlash DLC29 Full Mesh biały | od 196 zł | 12 oferty | ||
DarkFlash DLC29 Full Mesh czarny | od 205 zł | 13 oferty |