Obudowa Zalman R2 czarny (159520)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Zalman R2 czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Zalman R2 czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zalman CASE R2 CZARNY R2 Black | 181 zł |
Zalman Obudowa R2 ATX Mid Tower PC Case 120mm fan Czarna KOZALOC0R2000BL | 180 zł |
Obudowa ZALMAN R2 Czarny | 190 zł |
ZALMAN R2 ATX Mid Tower PC Case 120mm fan Czarna R2 Black | 200 zł |
Obudowa ZALMAN R2 Czarny | 190 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Zalman R2
Ceny na Zalman R2 |
---|---|---|---|---|
Zalman R2 biały | od 163 zł | 9 oferty | ||
Zalman R2 czarny | od 180 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →