Obudowa Sharkoon RGB FLOW czarny
Zdjęcia 8 |
Sharkoon RGB FLOW czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:6 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Sharkoon RGB FLOW czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obudowa Sharkoon Flow RGB | 299 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Sharkoon RGB FLOW, tower case (black, side panel of te | 298 zł |
Sharkoon Rgb Flow Tower Case Czarny CJ11312497 | 334 zł |
Sharkoon RGB Flow - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkom | 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →