Корпус Sharkoon RGB FLOW чорний
Фото 8 |
Sharkoon RGB FLOW чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":6 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Sharkoon RGB FLOW чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sharkoon RGB Flow ATX PC obudowa 4044951028146 | 299 zł |
Obudowa Sharkoon Flow RGB | 299 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Sharkoon RGB FLOW, tower case (black, side panel of te | 298 zł |
Sharkoon Rgb Flow Tower Case Czarny CJ11312497 | 334 zł |
Sharkoon RGB Flow - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkom | 299 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →