Корпус Sharkoon MS-Z1000 білий
Відео 1Фото 9 |
Sharkoon MS-Z1000 білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":1 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Sharkoon MS-Z1000 білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Semi Wieża ATX Sharkoon MS-Z1000 Biały mATX | 475 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Sharkoon MS-Z1000, gaming tower case (Kolor: BIAŁY, te | 370 zł |
Sharkoon Ms-z1000 Tower Case Biały 4044951035106 | 437 zł |
Sharkoon MS-Z1000 White - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot P | 269 zł |
Відеоогляди
Модификації Sharkoon MS-Z1000
Ціни на Sharkoon MS-Z1000 |
---|---|---|---|---|
Sharkoon MS-Z1000 білий | від 269 zł | 4 пропозиції | ||
Sharkoon MS-Z1000 чорний | від 333 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →