Obudowa Sharkoon MS-Z1000 biały
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Sharkoon MS-Z1000 biały
biały czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Sharkoon MS-Z1000 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sharkoon MS-Z1000 White Micro-ATX PC obudowa biała 4044951035106 | 716 zł |
Sharkoon MS-Z1000 - microATX - Obudowa komputerowa - Tower - Bia?y | 420 zł |
Semi Wieża ATX Sharkoon MS-Z1000 Biały mATX | 475 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Sharkoon MS-Z1000, gaming tower case (Kolor: BIAŁY, te | 370 zł |
Sharkoon Ms-z1000 Tower Case Biały 4044951035106 | 437 zł |
Sharkoon MS-Z1000 White - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot P | 269 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Sharkoon MS-Z1000
Ceny na Sharkoon MS-Z1000 |
---|---|---|---|---|
Sharkoon MS-Z1000 biały | od 269 zł | 6 oferty | ||
Sharkoon MS-Z1000 czarny | od 333 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →