Obudowa Corsair iCUE 4000X RGB czarny (CC-9011204-WW)
Wideo 12Zdjęcia 27 |
Ta obudowa łączy w sobie najnowocześniejszy design i dobry system chłodzenia. Cechą charakterystyczną modelu było zastosowanie na froncie panelu ze szkła hartowanego, który uzupełnia przezroczystą ścianę boczną z tego samego materiału. Nie możesz się martwić o wydajność nadmuchu powietrza. Szyba przedniego panelu nie zakrywa całkowicie frontu, wzdłuż krawędzi znajdują się szczeliny, co pozwala bez przeszkód nasycać powietrzem przestrzeń roboczą podwozia.
Obudowa Corsair iCUE 4000X RGB jest fabrycznie wyposażona w trzy wentylatory RGB. Efekty świetlne, a także prędkość obrotową wentylatorów konfiguruje się poprzez płytę główną, o ile znajduje się na niej odpowiednie złącze. Do łączenia wentylatorów używany jest standardowy sterownik. Za pomocą fabrycznej piasty będzie można podłączyć jeszcze trzy gramofony 120 lub 140 mm. Ślepa ściana boczna kryje bardzo głęboką komorę technologiczną. Zawiera kanały do zarządzania kablami i kilka płyt montażowych do instalacji dysków SSD 2,5 cala. Jest to nowoczesna obudowa do gier z imponującą grafiką i solidną obudową.
Kup Corsair iCUE 4000X RGB czarny
Wszystkie ceny 9 →Corsair iCUE 4000X TG - Black - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 591 zł |
Corsair Obudowa iCUE 4000X RGB TG Mid Tower czarna KOCRROC04000X00 | 515 zł |
Corsair iCUE 4000X RGB Tempered Glass CC-9011204-WW OB-COR-0048 | 599 zł |
Corsair Obudowa iCUE 4000X RGB TG Mid Tower czarna 56338 | 515 zł |
Obudowa Corsair iCUE 4000X RGB Czarna (CC-9011204-WW) | 568 zł |
Modyfikacje Corsair iCUE 4000X RGB
Ceny na Corsair iCUE 4000X RGB |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE 4000X RGB biały | od 549 zł | 6 oferty | ||
Corsair iCUE 4000X RGB czarny | od 515 zł | 10 oferty |