Корпус Corsair iCUE 4000X RGB чорний (CC-9011204-WW)
Відео 12Фото 27 |
У цьому корпусі з'єдналися ультрасучасний дизайн і хороша система охолодження. Відмінною особливістю моделі стало використання спереду панелі із загартованого скла, яка доповнює прозору боковину з такого ж матеріалу. Можна не переживати за ефективність повітряного обдування. Скло фронтальної панелі закриває лицьову сторону в повному обсязі, по краях є зазори, що дозволяє повітрю без будь-яких перешкод насичувати робочий простір шасі.
Комп'ютерний корпус Corsair iCUE 4000x RGB має в заводській комплектації три вентилятора з RGB-підсвічуванням. Світлові ефекти, як і швидкість обертання вертушок, налаштовуються через материнську плату, при наявності на ній відповідного роз'єму. Для об'єднання вентиляторів застосовується штатний контролер. За допомогою заводського хаба вийде підключити ще три вертушки 120 або 140 мм.глуха бічна стінка прикриває досить глибокий технологічний відсік. У ньому розміщені комунікації каналу кабельного менеджменту і кілька монтажних пластин для установки накопичувачів SSD 2,5". Це сучасний ігровий корпус зі значними візуальними ефектами і надійним шасі.
Купити Corsair iCUE 4000X RGB чорний
Усі ціни 9 →Corsair iCUE 4000X TG - Black - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 591 zł |
Corsair Obudowa iCUE 4000X RGB TG Mid Tower czarna KOCRROC04000X00 | 515 zł |
Corsair iCUE 4000X RGB Tempered Glass CC-9011204-WW OB-COR-0048 | 599 zł |
Corsair Obudowa iCUE 4000X RGB TG Mid Tower czarna 56338 | 515 zł |
Obudowa Corsair iCUE 4000X RGB Czarna (CC-9011204-WW) | 568 zł |
Модификації Corsair iCUE 4000X RGB
Ціни на Corsair iCUE 4000X RGB |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE 4000X RGB білий | від 549 zł | 6 пропозицій | ||
Corsair iCUE 4000X RGB чорний | від 515 zł | 10 пропозицій |