Pamięć RAM Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 CMSX16GX4M2A2666C18
Zdjęcia 3 |
Corsair CMSX16GX4M2A2666C18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 CMSX16GX4M2A2666C18
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance 16GB 2666MHz | 299 zł |
Pamięć CORSAIR SODIMM DDR4 16GB 2666MHz 18CL 1.2V DUAL | 230 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance 16GB 2666MHz CMSX16GX4M2A2666C18 | 293 zł |
Corsair Vengeance DDR4 16GB (2 x 8GB) 2666 CL18 | 189 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4
Ceny na Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 CMSX16GX4M2A2400C16 | od 199 zł | 8 oferty | ||
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 CMSX16GX4M1A2400C16 | od 170 zł | 14 oferty | ||
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 CMSX8GX4M2A2400C16 | od 162 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 CMSX8GX4M1A2400C16 | od 93 zł | 12 oferty | ||
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 CMSX16GX4M2A2666C18 | od 189 zł | 12 oferty | ||
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 CMSX32GX4M2A2666C18 | od 355 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →