Zasilacz Chieftec Photon Gold GDP-750C-RGB
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Chieftec Photon Gold GDP-750C-RGB 650 W750 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chieftec Photon Gold GDP-750C-RGB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chieftec Photon GDP-750C-RGB 750W zasilacz PC czarny 4x PCIe | 394 zł |
Chieftec Photon Gold Series Zasilacz do komputera - 750 wat - 140 mm - 80 | 485 zł |
Zasilacz Chieftec Photon Gold 750W (GDP-750C-RGB) | 352 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Chieftec Photon GDP-750C-RGB 750W ATX23 - Photon gold | 492 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Chieftec Photon Gold
Ceny na Chieftec Photon Gold |
---|---|---|---|---|
Chieftec Photon Gold GDP-650C-RGB | od 362 zł | 12 oferty | ||
Chieftec Photon Gold GDP-750C-RGB | od 352 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →