Umywalka Cersanit Parva 55 K27-0029 550 mm
Zdjęcia 6 |
Cersanit Parva 55 K27-0029 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Cersanit Parva 55 K27-0029
Ceny na Cersanit Parva 55 K27-0029 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Parva 50 K27-0030 500 mm | od 129 zł | 7 oferty | ||
Cersanit Parva 55 K27-0029 550 mm | od 224 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Parva 60 K27-0031 600 mm | od 155 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →