Zraszacz Cellfast BASIC (50-460)
Cellfast BASIC (50-460) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast BASIC (50-460)
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
cellfast BASIC Sprenger niebieski 18 x 10 x 21 cm 1702207100 | 28 zł |
Cellfast Zraszacz twister | 22 zł |
CELLFAST Zraszacz obrotowy TWISTER tt 50-460 | 24 zł |
Zraszacz CELLFAST Twister Eco C51-460H | 24 zł |
Zraszacz trójramienny obrotowy Cellfast Twister | 25 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →