Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J6959DW
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Brother MFC-J6959DW
2023 rokMFC (urządzenie wielofunkcyjne z faksem)LANWi-Fi DirectAirPrintNFCfaksdruk dwustronnyskanowanie dwustronneautomatyczne skanowanie
Rodzaj:kolorowe, kolory 4, atramentowa
Format:A3
Podłączenie:USB B, NFC, LAN, Wi-Fi 5 (802.11aс)
Rozdzielczość druku:4800x1200 dpi
Skanowanie:1200х2400 dpi
Druk mono:30 str./min
Druk w kolorze:30 str./min
Liczba wkładów:4 szt.
Wszystkie dane techniczne
Kup Brother MFC-J6959DW
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolorowa Brother MFC-J6959DW DR-AW-BRO-315MFC-J6959DW profesjonalne atramentowe urządzenie wielofunkcyjne A3/wielkoformat Komputronik.plZłóż skargę | 3 399 zł |
Brother MFC-J6959DW Urządzenie wielofunkcyjne MFCJ6959DWRE1Brother (MFCJ6959DWRE1) Brother MFC-J6959DW Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Fax AIO 30ppm... Senetic.plZłóż skargę | 3 650 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-J6959DWUrządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-J6959DW Urządzenie wielofunkcyjne, znane również jako urządzenie All-in-One lub MFP (Mu... więcejlti-Function Printer), to urządz... EmpikZłóż skargę | 3 274 zł |
Brother MFC-J6959DW Gwarancja 3 lata* | 3 599 zł |
Brother Urzadzenie wielofunkcyjne MFC-J6959DW A3 30ipm 512 MB | 3 735 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Brother MFC (urządzenie wielofunkcyjne z faksem)Porównaj w tabeli →
od 829 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, faks
od 2 737 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 269 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks, niski poziom hałasu
od 1 493 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks, niski poziom hałasu
od 935 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 148 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 759 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 64 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 069 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks, niski poziom hałasu
od 679 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, AirPrint, faks
od 999 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, faks
od 1 060 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, faks
od 3 287 zł
kolorowe, kolory 4, LED, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 2 301 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 298 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 6000x1200 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 876 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, AirPrint, faks
od 1 799 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 2 279 zł
kolorowe, laserowa, A4, druk 600х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, NFC, faks
od 1 358 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 925 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 2 395 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 755 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 1 122 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 579 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, skanowanie 1200х1200 dpi, RAM 128 MB, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 251 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, AirPrint, bez wyświetlacza, niski poziom hałasu
od 519 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 16 MB
od 2 698 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, czytnik kart pamięci
od 635 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 32 MB
od 469 zł
kolorowe, kolory 6, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 2400x4800 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, czytnik kart pamięci, niski poziom hałasu
od 1 669 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 1 726 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 1 173 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 5760x1440 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 600 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk zdjęć, skanowanie 600х1200 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, bez wyświetlacza