Odkurzacz
Bosch Flexxo Gen2 BBH 3ZOO28
Zdjęcia 15 |
Bosch Flexxo Gen2 BBH 3ZOO28 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Flexxo Gen2 BBH 3ZOO28
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Series 4 Flexooo Gen 2 Odkurzacz Pionowy bez kabla 28 W 04 litra 82 | 1 087 zł |
Odkurzacz BOSCH BBH3ZOO28 Flexxo Gen 2 | 1 122 zł |
Odkurzacz BOSCH BBH3ZOO28 Flexxo Gen 2 | 1 680 zł |
Odkurzacz Pionowy Bosch Bbh3Zoo28 Proanimal 2W1 | 1 518 zł |
Odkurzacz pionowy Bosch BBH3ZOO28 Flexxo Gen2 ProAnimal 28Vmax, Serie 4 Cz | 1 233 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →