Wanna Besco Intima Slim 160x90 cm
Besco Intima Slim 160x90 WAIT-160-SP 150x85 cm160x90 cm |
|
Wanna posiada cienki brzeg 15 mm (w wersji standardowej 35 mm).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Intima Slim 160x90 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna lewa Besco Intima Slim 160x90 cm asymetryczna biały po | 1 869 zł |
Wanna do zabudowy asymetryczna Intima Slim Besco lewa 160x90 cm ✖️AUTORYZO | 1 759 zł |
Besco Wanna narożna prawa Besco Intima Slim 160x90 cm asymetryczna biały p | 1 789 zł |
Wanna do zabudowy asymetryczna Intima Slim Besco prawa 160x90 cm ✖️AUTORYZ | 1 759 zł |
Modyfikacje Besco Intima Slim
Ceny na Besco Intima Slim |
---|---|---|---|---|
Besco Intima Slim 150x85 cm | od 1 604 zł | 4 oferty | ||
Besco Intima Slim 160x90 cm | od 1 759 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →