Obudowa be quiet! Pure Base 500 Window biały (BGW35)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Ta platforma ma wszystko, czego potrzebujesz, aby dać użytkownikowi możliwość eksperymentowania z budowaniem różnych konfiguracji. Model jest ucieleśniony w obudowie Midi Tower. Obsługiwane są płyty główne o typowych rozmiarach: ATX, micro-ATX i mini-ITX. Jednostka systemowa jest wyposażona w izolację akustyczną, dzięki czemu praca standardowych wentylatorów jest prawie bezgłośna.
Obudowa Be quiet Pure Base 500 Window jest wyposażona w parę 140 mm wirników Pure Wings 2. Jedna z chłodnic montowana jest z przodu, a druga z tyłu. Panel przedni wykonany jest z wysokiej jakości metalu o efektownej, szczotkowanej powierzchni. Jednocześnie w panelu przednim znajdują się kanały wentylacyjne z ochroną przed kurzem i wysoką przepustowością. Dodatkowo przód wyposażony jest w warstwę izolacji akustycznej.
Górna pokrywa posiada dwie wymienne nakładki. Jeden z nich jest wyposażony w izolację akustyczną, a drugi jest reprezentowany przez metalową kratkę z ochroną przed kurzem. Obudowa otrzymała przezroczystą ścianę boczną ze szkła hartowanego. Długość wideo może wynosić do 368 mm, a wysokość chłodzenia procesora wynosi 190 mm. W dolnej komorze przewidziano miejsce na zasilacz. Jest też stelaż HDD na dwa dyski twarde 3,5 cala. Obudowa ma miejsce na pięć kolejnych urządzeń SSD 2,5 cala.
Kup be quiet! Pure Base 500 Window biały
Wszystkie ceny 17 →be quiet! Pure Base 500 TG - White - Obudowa komputerowa - Miditower - Bia | 405 zł |
Obudowa do komputera be quiet! Pure Base 500 Window White BGW35 | 699 zł |
be quiet! Pure Base 500 z oknem, biała OB-BEQ-0008 | 429 zł |
Obudowa BE QUIET! Pure Base 500 | 389 zł |
Obudowa BE QUIET! Pure Base 500 | 389 zł |
Modyfikacje be quiet! Pure Base 500 Window
Ceny na be quiet! Pure Base 500 Window |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Base 500 Window biały | od 365 zł | 18 oferty | ||
be quiet! Pure Base 500 Window czarny | od 322 zł | 18 oferty | ||
be quiet! Pure Base 500 Window szary | od 360 zł | 19 oferty |