Laptop Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JY [G634JY-NM015W]
Zdjęcia 22 | od 16 999 do 19 499 zł Porównaj ceny 6 →2023 rokROG StrixgamingowywydajnyminiLED240 HzDDR5dedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniedobry DCI-P3 Wyświetlacz:16 ", 2560x1600 (16:10) Procesor:Core i9, 13980HX, 1.6 GHz Karta graficzna:RTX 4090 Pamięć RAM:32 GB Dysk:SSD M.2, 2048 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.5 kg |
Modyfikacje Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JY 3
Dane techniczne
Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JY [G634JY-NM015W] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JY [G634JY-NM015W]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ROG Strix Scar 16 2023 G634JY-NM015W 16" 240Hz i9-13980HX 32GB RAM 2T | 16 999 zł |
ASUS STRIX G16 2023 i9-13gen 32GB/2TB RTX4090 W11H | 19 499 zł |
ASUS ROG Strix Scar 16 2023 G634JY-NM015W 16" 240Hz i9-13980HX 32GB RAM 2T | 16 999 zł |
Laptop ASUS ROG Strix Scar 16 G634JY-NM015W 16" 240Hz i9-13980HX 32GB RAM | 17 999 zł |
ASUS ROG STRIX G16(2023) G634JY-NM015W Intel Core i9-13980HX 32GB 1TBSSD+1 | 18 999 zł |
Laptop ASUS ROG Strix Scar 16 G634JY-NM015W 16" 240Hz i9-13980HX 32GB RAM | 17 999 zł |
Zamknij
Polecamy