Ноутбук Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JY [G634JY-NM015W]
Фото 22 | від 17 999 до 21 499 zł Порівняти ціни 8 →2023 рікROG StrixігровийпродуктивнийminiLED240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший DCI-P3 Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц Відеокарта:RTX 4090 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 2048 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.5 кг |
Модифікації Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JY 3
Характеристики
Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JY [G634JY-NM015W] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JY [G634JY-NM015W]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop ASUS ROG Strix Scar 16 G634JY-NM015W 16" 240Hz i9-13980HX 32GB RAM | 17 999 zł |
ASUS ROG Strix Scar 16 2023 G634JY-NM015W 16" 240Hz i9-13980HX 32GB RAM 2T | 17 999 zł |
Laptop Asus Asus ROG Strix SCAR 16 G634JY-NM015W Core i9-13980HX | 16''-24 | 19 499 zł |
ASUS STRIX G16 2023 i9-13gen 32GB/2TB RTX4090 W11H | 19 499 zł |
ASUS ROG Strix Scar 16 2023 G634JY-NM015W 16" 240Hz i9-13980HX 32GB RAM 2T | 21 499 zł |
ASUS ROG STRIX G16(2023) G634JY-NM015W Intel Core i9-13980HX 32GB 1TBSSD+1 | 18 999 zł |
Закрити
Рекомендуємо