Ноутбук Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JY [G634JY-NM015]
Фото 22 | від 15 999 до 17 032 zł Порівняти ціни 3 →2023 рікROG StrixігровийпродуктивнийminiLED240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший DCI-P3 Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц Відеокарта:RTX 4090 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 2048 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.5 кг |
Модифікації Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JY 3
Характеристики
Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JY [G634JY-NM015] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JY [G634JY-NM015]
Колір:
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS ROG Strix Scar 16 2023 G634JY-NM015 16" 240Hz i9-13980HX 32GB RAM 2TB | 15 999 zł |
Asus ROG Strix SCAR 16 G634JY-NM015 i9-13980HX 16'-240Hz 32GB 1+1TB No OS | 17 032 zł |
ASUS ROG Strix Scar 16 2023 G634JY-NM015 16" 240Hz i9-13980HX 32GB RAM 2TB | 15 999 zł |
Закрити
Рекомендуємо