Ноутбук Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JZ [G634JZ-N4011]
Фото 22 | від 12 999 до 15 849 zł Порівняти ціни 10 →2023 рікROG StrixігровийпродуктивнийminiLED240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший DCI-P3 Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц Відеокарта:RTX 4080 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.5 кг |
Модифікації Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JZ 2
Характеристики
Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JZ [G634JZ-N4011] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JZ [G634JZ-N4011]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus ROG Strix SCAR 16 G634JZ-N4011 Core i9-13980HX | 16''-240Hz | 32GB | | 13 999 zł |
Laptop ASUS ROG Strix Scar G634JZ-N4011 16" IPS 240Hz i9-13980HX 32GB RAM | 15 849 zł |
Laptop Asus Asus ROG Strix SCAR 16 G634JZ-N4011 Core i9-13980HX | 16''-240 | 13 994 zł |
Laptop ASUS ROG Strix Scar G634JZ-N4011 16" IPS 240Hz i9-13980HX 32GB RAM | 15 849 zł |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо