Laptop Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JZ [G634JZ-N4011]
Zdjęcia 22 | od 13 994 do 15 849 zł Porównaj ceny 6 →2023 rokROG StrixgamingowywydajnyminiLED240 HzDDR5dedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniedobry DCI-P3 Wyświetlacz:16 ", 2560x1600 (16:10) Procesor:Core i9, 13980HX, 1.6 GHz Karta graficzna:RTX 4080 Pamięć RAM:32 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego Waga laptopa:2.5 kg |
Modyfikacje Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JZ 2
Dane techniczne
Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JZ [G634JZ-N4011] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Asus ROG Strix Scar 16 2023 G634JZ [G634JZ-N4011]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus ROG Strix SCAR 16 G634JZ-N4011 Core i9-13980HX | 16''-240Hz | 32GB | | 13 999 zł |
Laptop ASUS ROG Strix Scar G634JZ-N4011 16" IPS 240Hz i9-13980HX 32GB RAM | 15 849 zł |
Laptop Asus Asus ROG Strix SCAR 16 G634JZ-N4011 Core i9-13980HX | 16''-240 | 13 994 zł |
Laptop ASUS ROG Strix Scar G634JZ-N4011 16" IPS 240Hz i9-13980HX 32GB RAM | 15 849 zł |
ASUS STRIX 16 G634JZ i9-13980HX 32GB 1TB RTX4080 | 13 999 zł |
Zamknij
Polecamy