Piekarnik Amica ED 87689BA+ X-TYPE Openup
Amica ED 87689BA+ X-TYPE Openup |
|
Drzwiczki otwiera się automatycznie, jeśli delikatnie uderzyć w uchwycie.
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica ED 87689BA+ X-TYPE Openup
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piekarnik elektryczny Amica ED87689BA+ X-TYPE OPENUP 56963Piekarnik Amica ED 87689BA+ X-TYPE OPENUP WiFiPiekarnik firmy Amica z funkcją Wi-Fi, wyświetlaczem graficznym z asystentem gotowania, oraz automatycznym otwieraniem drzwi NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:Wysok Maxelektro.plZłóż skargę | 2 499 zł |
Amica ED87689BA+ X-Type OpenUP Termoobieg CzarnyAutomatyczne otwieranie drzwi:tak;Bezpi OleOle.plZłóż skargę | 2 400 zł |
Piekarnik Amica ED 87689BA+ X-TYPE OpenUp WiFiPiekarnik Amica ED 87689BA+ X-TYPE OPENUP WiFi Piekarnik firmy Amica z funkcją Wi-Fi, wyświetlaczem graficznym z asystentem gotowania, oraz automatycznym otw... EmpikZłóż skargę | 2 499 zł |
Amica ED87689BA+ X-Type OpenUP Termoobieg CzarnyAutomatyczne otwieranie drzwi:tak;Bezpi RTV Euro AGDZłóż skargę | 2 499 zł |
Seria Amica X-TYPE
od 2 850 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, parowar, konwekcja z grzałką, grill, termosonda, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 1 169 zł
20 l, 800 W, grill, automatyczne gotowanie, talerz obrotowy, zabezpieczenie przed dziećmi, otwieranie w bok (w lewą stronę), przyciskiem, wymiary zabudowy: 362x560x300 mm
od 2 349 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, termosonda, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 1 499 zł
25 l, 900 W, grill, automatyczne gotowanie, talerz obrotowy, zabezpieczenie przed dziećmi, otwieranie w bok (w lewą stronę), przyciskiem, wymiary zabudowy: 380x560x500 mm
od 2 499 zł
44 l, gotowanie: od 50 °C, do 230 °C, kuchenka mikrofalowa, konwekcja, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło
od 1 400 zł
25 l, 900 W, grill, automatyczne gotowanie, talerz obrotowy, zabezpieczenie przed dziećmi, otwieranie w bok (w lewą stronę), przyciskiem, wymiary zabudowy: 380x560x500 mm
od 2 489 zł
44 l, gotowanie: od 50 °C, do 230 °C, kuchenka mikrofalowa, konwekcja, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło
od 1 098 zł
25 l, 900 W, grill, automatyczne gotowanie, talerz obrotowy, zabezpieczenie przed dziećmi, otwieranie w bok (w lewą stronę), przyciskiem, wymiary zabudowy: 380x560x500 mm
od 2 400 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, termosonda, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 1 369 zł
25 l, 900 W, grill, automatyczne gotowanie, talerz obrotowy, zabezpieczenie przed dziećmi, otwieranie w bok (w lewą stronę), przyciskiem, wymiary zabudowy: 380x560x500 mm
od 1 389 zł
77 l, gotowanie: od 50 °C, do 250 °C, konwekcja, grill, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 1 400 zł
25 l, 900 W, grill, automatyczne gotowanie, talerz obrotowy, zabezpieczenie przed dziećmi, otwieranie w bok (w lewą stronę), przyciskiem, wymiary zabudowy: 380x560x500 mm
od 1 085 zł
20 l, 800 W, grill, automatyczne gotowanie, talerz obrotowy, zabezpieczenie przed dziećmi, otwieranie w bok (w lewą stronę), przyciskiem, wymiary zabudowy: 362x560x300 mm
od 1 419 zł
25 l, 900 W, grill, automatyczne gotowanie, talerz obrotowy, zabezpieczenie przed dziećmi, otwieranie w bok (w lewą stronę), przyciskiem, wymiary zabudowy: 380x560x500 mm
od 1 766 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 1 099 zł
20 l, 800 W, grill, automatyczne gotowanie, talerz obrotowy, zabezpieczenie przed dziećmi, otwieranie w bok (w lewą stronę), przyciskiem, wymiary zabudowy: 362x560x300 mm
od 1 479 zł
77 l, gotowanie: do 250 °C, konwekcja, grill, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 1 578 zł
77 l, gotowanie: do 250 °C, konwekcja, grill, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 899 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, parowar, konwekcja, grill, termosonda, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło
od 2 548 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, termosonda, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 3 449 zł
73 l, gotowanie: do 250 °C, konwekcja, grill, termosonda, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 479 zł
73 l, gotowanie: do 250 °C, konwekcja z grzałką, grill, termosonda, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 045 zł
73 l, gotowanie: do 250 °C, konwekcja z grzałką, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 300 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, termosonda, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 699 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, termosonda, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 199 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, termosonda, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 349 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, termosonda, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 175 zł
73 l, gotowanie: do 250 °C, konwekcja, grill, termosonda, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 155 zł
77 l, gotowanie: do 300 °C, parowar, konwekcja z grzałką, grill, termosonda, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 460 zł
71 l, gotowanie: od 30 °C, do 300 °C, konwekcja z grzałką, grill, wyświetlacz, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło