Piekarnik Amica ED 87689BA+ Q-TYPE Openup
Amica ED 87689BA+ Q-TYPE Openup |
|
Drzwiczki otwiera się automatycznie, jeśli delikatnie uderzyć w uchwycie.
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica ED 87689BA+ Q-TYPE Openup
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piekarnik AMICA ED87689BA+ Q-TYPE Openup Elektryczny Czarny matowy A+Doskonałe wypieki to nie tylko kwestia umiejętności, ale przede wszystkim odpowiedniego piekarnika. Z BakingPro System™ możes... więcejz już zapomnieć o nierównomiernie wypieczonym cieście czy o zbyt suchym mięsie! A to wszystko dzięki precyzyjnie zaprojektowanej dystrybucji ciepła oraz stabilnej temperaturze wewnątrz komory piekarnika, które gwarantują, że Twoje ciasta już nigdy nie będą niedopieczone w środku ani przypalone po bokach. Nawet fragmenty przy szybie dopieką się perfekcyjnie dzięki zastosowaniu większych grzałek i wysunięciu ich do przodu. Komora jest ponadto większa i ma więcej poziomów pieczenia teraz możesz upiec przysłowiowe kilka pieczeni na jednym ogniu! Większe są też blachy, a nowa osłona wentylatora przyspiesza nagrzewanie do 150°C w zaledwie 3 minuty! Nowe oświetlenie na górnej ścianie zapewnia znacznie lepszą widoczność wypieków niż dotychczas. Najnowsze technologie w nowym kształcie dla jakości pieczenia, jakiej jeszcze nie było! Na co dzień w Twojej kuchni! Goście się spóźniają, a potrawa stygnie Teraz, dzięki ciepłu utrzymującemu się w piekarniku po zakończeniu pieczenia, możesz ją przechować, spokojnie czekając na spóźnialskich. O stopniu nagrzania komory poinformuje Cię elegancki Podświetlany uchwyt włączy się podczas pieczenia, a wyłączy dopiero po jego zakończeniu, kiedy temperatura spadnie poniżej 40⁰C. Dodatkowo pozwoli Ci to uniknąć poparzenia. Bezpiecznie, elegancko i ze smakiem. Oszczędzasz czas - piekarnik osiąga 150°C w zaledwie 3 minuty! Dla zabieganych czy po prostu głodnych. Electro.plZłóż skargę | 2 699 zł |
Piekarnik AMICA ED87689BA+ Q-TYPE Openup Elektryczny Czarny matowy A+Doskonałe wypieki to nie tylko kwestia umiejętności, ale przede wszystkim odpowiedniego piekarnika. Z BakingPro System™ możes... więcejz już zapomnieć o nierównomiernie wypieczonym cieście czy o zbyt suchym mięsie! A to wszystko dzięki precyzyjnie zaprojektowanej dystrybucji ciepła oraz stabilnej temperaturze wewnątrz komory piekarnika, które gwarantują, że Twoje ciasta już nigdy nie będą niedopieczone w środku ani przypalone po bokach. Nawet fragmenty przy szybie dopieką się perfekcyjnie dzięki zastosowaniu większych grzałek i wysunięciu ich do przodu. Komora jest ponadto większa i ma więcej poziomów pieczenia teraz możesz upiec przysłowiowe kilka pieczeni na jednym ogniu! Większe są też blachy, a nowa osłona wentylatora przyspiesza nagrzewanie do 150°C w zaledwie 3 minuty! Nowe oświetlenie na górnej ścianie zapewnia znacznie lepszą widoczność wypieków niż dotychczas. Najnowsze technologie w nowym kształcie dla jakości pieczenia, jakiej jeszcze nie było! Na co dzień w Twojej kuchni! Goście się spóźniają, a potrawa stygnie Teraz, dzięki ciepłu utrzymującemu się w piekarniku po zakończeniu pieczenia, możesz ją przechować, spokojnie czekając na spóźnialskich. O stopniu nagrzania komory poinformuje Cię elegancki Podświetlany uchwyt włączy się podczas pieczenia, a wyłączy dopiero po jego zakończeniu, kiedy temperatura spadnie poniżej 40⁰C. Dodatkowo pozwoli Ci to uniknąć poparzenia. Bezpiecznie, elegancko i ze smakiem. Oszczędzasz czas - piekarnik osiąga 150°C w zaledwie 3 minuty! Dla zabieganych czy po prostu głodnych.... Avans.plZłóż skargę | 2 699 zł |
Piekarnik AMICA ED87689BA+ Q-TYPE Openup Elektryczny Czarny matowy A+ ED87Doskonałe wypieki to nie tylko kwestia umiejętności, ale przede wszystkim odpowiedniego piekarnika. Z BakingPro System™ możes... więcejz już zapomnieć o nierównomiernie wypieczonym cieście czy o zbyt suchym mięsie! A to wszystko dzięki precyzyjnie zaprojektowanej dystrybucji ciepła oraz stabilnej temperaturze wewnątrz komory piekarnika, które gwarantują, że Twoje ciasta już nigdy nie będą niedopieczone w środku ani przypalone po bokach. Nawet fragmenty przy szybie dopieką się perfekcyjnie dzięki zastosowaniu większych grzałek i wysunięciu ich do przodu. Komora jest ponadto większa i ma więcej poziomów pieczenia teraz możesz upiec przysłowiowe kilka pieczeni na jednym ogniu! Większe są też blachy, a nowa osłona wentylatora przyspiesza nagrzewanie do 150°C w zaledwie 3 minuty! Nowe oświetlenie na górnej ścianie zapewnia znacznie lepszą widoczność wypieków niż dotychczas. Najnowsze technologie w nowym kształcie dla jakości pieczenia, jakiej jeszcze nie było! Na co dzień w Twojej kuchni! Goście się spóźniają, a potrawa stygnie Teraz, dzięki ciepłu utrzymującemu się w piekarniku po zakończeniu pieczenia, możesz ją przechować, spokojnie czekając na spóźnialskich. O stopniu nagrzania komory poinformuje Cię elegancki Podświetlany uchwyt włączy się podczas pieczenia, a wyłączy dopiero po jego zakończeniu, kiedy temperatura spadnie poniżej 40⁰C. Dodatkowo pozwoli Ci to uniknąć poparzenia. Bezpiecznie, elegancko i ze smakiem. Oszczędzasz czas - piekarnik osiąga 150°C w zaledwie 3 minuty! Dla zabieganych czy po prostu głodnych.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 699 zł |
Amica ED87689BA+ Q-Type OpenUP Termoobieg CzarnyAutomatyczne otwieranie drzwi:tak;Bezpi OleOle.plZłóż skargę | 2 699 zł |
Amica ED87689BA+ Q-Type OpenUP Termoobieg CzarnyAutomatyczne otwieranie drzwi:tak;Bezpi RTV Euro AGDZłóż skargę | 2 699 zł |
Seria Amica Q-TYPE
od 2 199 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 4 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 036 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 1 899 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 699 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, termosonda, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 1 999 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 014 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 299 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 4 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 599 zł
44 l, gotowanie: od 50 °C, do 230 °C, kuchenka mikrofalowa, konwekcja, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło
od 2 599 zł
44 l, gotowanie: od 50 °C, do 230 °C, kuchenka mikrofalowa, konwekcja, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło
od 1 900 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 300 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 400 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, termosonda, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 479 zł
73 l, gotowanie: do 250 °C, konwekcja z grzałką, grill, termosonda, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 899 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, parowar, konwekcja, grill, termosonda, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło
od 2 548 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, termosonda, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 299 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 4 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 049 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, termosonda, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 4 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 850 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, parowar, konwekcja z grzałką, grill, termosonda, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 3 449 zł
73 l, gotowanie: do 250 °C, konwekcja, grill, termosonda, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 1 999 zł
73 l, gotowanie: do 250 °C, konwekcja, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 300 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, termosonda, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 3 099 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, parowar, konwekcja z grzałką, grill, termosonda, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło
od 2 349 zł
77 l, gotowanie: od 30 °C, do 280 °C, konwekcja, grill, termosonda, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe