Духова шафа Amica ED 87689BA+ Q-TYPE Openup
Amica ED 87689BA+ Q-TYPE Openup |
|
Дверцята відкриваються автоматично, якщо легенько стукнути по ручці.
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica ED 87689BA+ Q-TYPE Openup
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Piekarnik AMICA ED87689BA+ Q-TYPE Openup Elektryczny Czarny matowy A+Doskonałe wypieki to nie tylko kwestia umiejętności, ale przede wszystkim odpowiedniego piekarnika. Z BakingPro System™ możes... щеz już zapomnieć o nierównomiernie wypieczonym cieście czy o zbyt suchym mięsie! A to wszystko dzięki precyzyjnie zaprojektowanej dystrybucji ciepła oraz stabilnej temperaturze wewnątrz komory piekarnika, które gwarantują, że Twoje ciasta już nigdy nie będą niedopieczone w środku ani przypalone po bokach. Nawet fragmenty przy szybie dopieką się perfekcyjnie dzięki zastosowaniu większych grzałek i wysunięciu ich do przodu. Komora jest ponadto większa i ma więcej poziomów pieczenia teraz możesz upiec przysłowiowe kilka pieczeni na jednym ogniu! Większe są też blachy, a nowa osłona wentylatora przyspiesza nagrzewanie do 150°C w zaledwie 3 minuty! Nowe oświetlenie na górnej ścianie zapewnia znacznie lepszą widoczność wypieków niż dotychczas. Najnowsze technologie w nowym kształcie dla jakości pieczenia, jakiej jeszcze nie było! Na co dzień w Twojej kuchni! Goście się spóźniają, a potrawa stygnie Teraz, dzięki ciepłu utrzymującemu się w piekarniku po zakończeniu pieczenia, możesz ją przechować, spokojnie czekając na spóźnialskich. O stopniu nagrzania komory poinformuje Cię elegancki Podświetlany uchwyt włączy się podczas pieczenia, a wyłączy dopiero po jego zakończeniu, kiedy temperatura spadnie poniżej 40⁰C. Dodatkowo pozwoli Ci to uniknąć poparzenia. Bezpiecznie, elegancko i ze smakiem. Oszczędzasz czas - piekarnik osiąga 150°C w zaledwie 3 minuty! Dla zabieganych czy po prostu głodnych. Electro.plПоскаржитись | 2 699 zł |
Piekarnik AMICA ED87689BA+ Q-TYPE Openup Elektryczny Czarny matowy A+Doskonałe wypieki to nie tylko kwestia umiejętności, ale przede wszystkim odpowiedniego piekarnika. Z BakingPro System™ możes... щеz już zapomnieć o nierównomiernie wypieczonym cieście czy o zbyt suchym mięsie! A to wszystko dzięki precyzyjnie zaprojektowanej dystrybucji ciepła oraz stabilnej temperaturze wewnątrz komory piekarnika, które gwarantują, że Twoje ciasta już nigdy nie będą niedopieczone w środku ani przypalone po bokach. Nawet fragmenty przy szybie dopieką się perfekcyjnie dzięki zastosowaniu większych grzałek i wysunięciu ich do przodu. Komora jest ponadto większa i ma więcej poziomów pieczenia teraz możesz upiec przysłowiowe kilka pieczeni na jednym ogniu! Większe są też blachy, a nowa osłona wentylatora przyspiesza nagrzewanie do 150°C w zaledwie 3 minuty! Nowe oświetlenie na górnej ścianie zapewnia znacznie lepszą widoczność wypieków niż dotychczas. Najnowsze technologie w nowym kształcie dla jakości pieczenia, jakiej jeszcze nie było! Na co dzień w Twojej kuchni! Goście się spóźniają, a potrawa stygnie Teraz, dzięki ciepłu utrzymującemu się w piekarniku po zakończeniu pieczenia, możesz ją przechować, spokojnie czekając na spóźnialskich. O stopniu nagrzania komory poinformuje Cię elegancki Podświetlany uchwyt włączy się podczas pieczenia, a wyłączy dopiero po jego zakończeniu, kiedy temperatura spadnie poniżej 40⁰C. Dodatkowo pozwoli Ci to uniknąć poparzenia. Bezpiecznie, elegancko i ze smakiem. Oszczędzasz czas - piekarnik osiąga 150°C w zaledwie 3 minuty! Dla zabieganych czy po prostu głodnych.... Avans.plПоскаржитись | 2 699 zł |
Piekarnik AMICA ED87689BA+ Q-TYPE Openup Elektryczny Czarny matowy A+ ED87Doskonałe wypieki to nie tylko kwestia umiejętności, ale przede wszystkim odpowiedniego piekarnika. Z BakingPro System™ możes... щеz już zapomnieć o nierównomiernie wypieczonym cieście czy o zbyt suchym mięsie! A to wszystko dzięki precyzyjnie zaprojektowanej dystrybucji ciepła oraz stabilnej temperaturze wewnątrz komory piekarnika, które gwarantują, że Twoje ciasta już nigdy nie będą niedopieczone w środku ani przypalone po bokach. Nawet fragmenty przy szybie dopieką się perfekcyjnie dzięki zastosowaniu większych grzałek i wysunięciu ich do przodu. Komora jest ponadto większa i ma więcej poziomów pieczenia teraz możesz upiec przysłowiowe kilka pieczeni na jednym ogniu! Większe są też blachy, a nowa osłona wentylatora przyspiesza nagrzewanie do 150°C w zaledwie 3 minuty! Nowe oświetlenie na górnej ścianie zapewnia znacznie lepszą widoczność wypieków niż dotychczas. Najnowsze technologie w nowym kształcie dla jakości pieczenia, jakiej jeszcze nie było! Na co dzień w Twojej kuchni! Goście się spóźniają, a potrawa stygnie Teraz, dzięki ciepłu utrzymującemu się w piekarniku po zakończeniu pieczenia, możesz ją przechować, spokojnie czekając na spóźnialskich. O stopniu nagrzania komory poinformuje Cię elegancki Podświetlany uchwyt włączy się podczas pieczenia, a wyłączy dopiero po jego zakończeniu, kiedy temperatura spadnie poniżej 40⁰C. Dodatkowo pozwoli Ci to uniknąć poparzenia. Bezpiecznie, elegancko i ze smakiem. Oszczędzasz czas - piekarnik osiąga 150°C w zaledwie 3 minuty! Dla zabieganych czy po prostu głodnych.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 2 699 zł |
Amica ED87689BA+ Q-Type OpenUP Termoobieg CzarnyAutomatyczne otwieranie drzwi:tak;Bezpi OleOle.plПоскаржитись | 2 699 zł |
Amica ED87689BA+ Q-Type OpenUP Termoobieg CzarnyAutomatyczne otwieranie drzwi:tak;Bezpi RTV Euro AGDПоскаржитись | 2 699 zł |
Серія Amica Q-TYPE
від 2 036 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 899 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 699 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 999 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 014 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 299 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 4 скла, телескопічні напрямні
від 2 599 zł
44 л, приготування: від 50 °C, до 230 °C, мікрохвильовка, конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 3 скла
від 2 599 zł
44 л, приготування: від 50 °C, до 230 °C, мікрохвильовка, конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 3 скла
від 1 900 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 300 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 199 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 4 скла, телескопічні напрямні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 499 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 479 zł
73 л, приготування: до 250 °C, конвекція з нагрівачем, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 899 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, пароварка, конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла
від 2 548 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, термощуп, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 299 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 4 скла, телескопічні напрямні
від 2 049 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, термощуп, захист від дітей, дверцята 4 скла, телескопічні напрямні
від 3 049 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, пароварка, конвекція з нагрівачем, гриль, термощуп, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 999 zł
73 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 3 449 zł
73 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 300 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, термощуп, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 3 099 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, пароварка, конвекція з нагрівачем, гриль, термощуп, захист від дітей, дверцята 3 скла
від 2 349 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, термощуп, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні