Духова шафа Amica ED 87689BA+ X-TYPE Openup
Amica ED 87689BA+ X-TYPE Openup |
|
Дверцята відкриваються автоматично, якщо легенько стукнути по ручці.
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica ED 87689BA+ X-TYPE Openup
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Piekarnik elektryczny Amica ED87689BA+ X-TYPE OPENUP 56963Piekarnik Amica ED 87689BA+ X-TYPE OPENUP WiFiPiekarnik firmy Amica z funkcją Wi-Fi, wyświetlaczem graficznym z asystentem gotowania, oraz automatycznym otwieraniem drzwi NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:Wysok Maxelektro.plПоскаржитись | 2 499 zł |
Amica ED87689BA+ X-Type OpenUP Termoobieg CzarnyAutomatyczne otwieranie drzwi:tak;Bezpi OleOle.plПоскаржитись | 2 400 zł |
Piekarnik Amica ED 87689BA+ X-TYPE OpenUp WiFiPiekarnik Amica ED 87689BA+ X-TYPE OPENUP WiFi Piekarnik firmy Amica z funkcją Wi-Fi, wyświetlaczem graficznym z asystentem gotowania, oraz automatycznym otw... EmpikПоскаржитись | 2 499 zł |
Amica ED87689BA+ X-Type OpenUP Termoobieg CzarnyAutomatyczne otwieranie drzwi:tak;Bezpi RTV Euro AGDПоскаржитись | 2 499 zł |
Серія Amica X-TYPE
від 2 850 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, пароварка, конвекція з нагрівачем, гриль, термощуп, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 419 zł
25 л, 900 Вт, гриль, автоприготування, поворотний столик, захист від дітей, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 380x560x500 мм
від 2 499 zł
44 л, приготування: від 50 °C, до 230 °C, мікрохвильовка, конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 3 скла
від 1 099 zł
20 л, 800 Вт, гриль, автоприготування, поворотний столик, захист від дітей, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 362x560x300 мм
від 2 349 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, термощуп, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 169 zł
20 л, 800 Вт, гриль, автоприготування, поворотний столик, захист від дітей, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 362x560x300 мм
від 1 759 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 499 zł
25 л, 900 Вт, гриль, автоприготування, поворотний столик, захист від дітей, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 380x560x500 мм
від 2 749 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, пароварка, конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 3 скла
від 1 400 zł
25 л, 900 Вт, гриль, автоприготування, поворотний столик, захист від дітей, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 380x560x500 мм
від 1 299 zł
77 л, приготування: від 50 °C, до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 098 zł
25 л, 900 Вт, гриль, автоприготування, поворотний столик, захист від дітей, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 380x560x500 мм
від 1 189 zł
77 л, приготування: від 50 °C, до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла
від 1 369 zł
25 л, 900 Вт, гриль, автоприготування, поворотний столик, захист від дітей, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 380x560x500 мм
від 1 649 zł
77 л, приготування: від 50 °C, до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 400 zł
25 л, 900 Вт, гриль, автоприготування, поворотний столик, захист від дітей, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 380x560x500 мм
від 2 489 zł
44 л, приготування: від 50 °C, до 230 °C, мікрохвильовка, конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 3 скла
від 1 085 zł
20 л, 800 Вт, гриль, автоприготування, поворотний столик, захист від дітей, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 362x560x300 мм
від 2 400 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 389 zł
77 л, приготування: від 50 °C, до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 899 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, пароварка, конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла
від 2 548 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, термощуп, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 3 449 zł
73 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 479 zł
73 л, приготування: до 250 °C, конвекція з нагрівачем, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 045 zł
73 л, приготування: до 250 °C, конвекція з нагрівачем, гриль, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 300 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, термощуп, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 699 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 199 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 349 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, термощуп, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 175 zł
73 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, термощуп, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 155 zł
77 л, приготування: до 300 °C, пароварка, конвекція з нагрівачем, гриль, термощуп, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 460 zł
71 л, приготування: від 30 °C, до 300 °C, конвекція з нагрівачем, гриль, дисплей, захист від дітей, дверцята 3 скла