Духова шафа Amica ED 37614B X-TYPE Openup
Фото 3 |
Amica ED 37614B X-TYPE Openup |
|
Дверцята відкриваються автоматично, якщо легенько стукнути по ручці.
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica ED 37614B X-TYPE Openup
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMICA Piekarnik AMICA ED37614B X-TYPE OPENUP Czarny | 1 697 zł |
Piekarnik elektryczny Amica ED37614B X-TYPE OPENUP 56932 | 1 749 zł |
Piekarnik elektryczny AMICA ED37614B X-TYPE | 1 399 zł |
Piekarnik elektryczny ED37614B X-type Openup Amica | 1 749 zł |
Amica piekarnik ED37614B X-TYPE OPENUP - Rabaty, Indywidualne Wyceny - (22 | 1 748 zł |
Amica piekarnik ED37614B X-TYPE OPENUP - Rabaty, Indywidualne Wyceny - (22 | 1 748 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →