Духова шафа Amica ED 57369BA+ X-TYPE Steam
Фото 5 |
Amica ED 57369BA+ X-TYPE Steam нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica ED 57369BA+ X-TYPE Steam
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMICA Piekarnik AMICA ED57369BA+ X-TYPE STEAM Czarny | 2 479 zł |
Amica ED57369BA+ X-TYPE STEAM | 2 170 zł |
Amica ED57369BA+ X-Type Steam Termoobieg Czarny | 2 170 zł |
Amica ED57369BA+ X-Type Steam Termoobieg Czarny | 2 699 zł |
Модификації Amica ED 57369BA+ X-TYPE Steam
Ціни на Amica ED 57369BA+ X-TYPE Steam |
---|---|---|---|---|
Amica ED 57369XA+ X-TYPE Steam | від 2 749 zł | 3 пропозиції | ||
Amica ED 57369BA+ X-TYPE Steam | від 2 170 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →